Działka przemysłowa 5370 m2 w centrum miasta!

Grudziądz, ul. Waryńskiego 32-36

Sprzedaż: 990 000 zł
Wynajem: 6 900 zł / m-c


nr. 008 - SPRZEDAŻ / WYNAJEMW skład przedmiotu najmu / sprzedaży wchodzi działka niezabudowana położona przy ul Waryńskiego 32-36 w Grudziądzu, na terenie przemysłowym po byłych Zakładach Przemysłu Gumowego Stomil.

Lokalizacja korzystna dla funkcji przemysłowych, w bezpośrednim sąsiedztwie bocznicy kolejowej PKP, z dogodnym połączeniem z obwodnicą miasta. Do nieruchomości dochodzi utwardzona droga dojazdowa, istnieją swobodne warunki dla ruchu i rozładunku − załadunku TIR-ów. Nieruchomość leży w sąsiedztwie bramy z wyjazdem na ulicę Dworcową / Rapackiego.

Działka przemysłowa niezabudowana o powierzchni gruntów 5 370 m2 o charakterze produkcyjno − magazynowym, z drogami wewnętrznymi, placami postojowymi i manewrowymi.

Trafostacja znajduje się bezpośrednio przy nieruchomości. Wszystkie instalacje na terenie nieruchomości są nowe. Wydane są warunki dla przyłącza gazowego. Istnieją nowe przyłącza wodne, i kanalizacyjne, wybudowana jest nowa sieć hydrantów p-poż (rozmieszczone na całej nieruchomości).

Wydana decyzja środowiskowa zezwalająca na działalność przetwórstwa odpadów z tworzyw sztucznych itp.

Możliwość prowadzenia różnej działalności produkcyjnej, w tym produkcji chemicznej, przetwórczej lub magazynowej.