Lokal usługowy 73 m2 w pobliżu centrum miasta!

nr. 011 - WYNAJEM

Grudziądz, ul. Rybacka 14

Wynajem: 1449 zł netto/m-c + media

Lokal położony jest w Grudziądzu, w budynku na 1 piętrze pomiędzy ul. Rybacką, a ul. Portową w obrębie Śródmieścia z pięknym widokiem na Wisłę i jej nabrzeże.

Lokal składa się z czterech pomieszczeń użytkowych o łącznej powierzchni ponad 73 m2. Jedno z pomieszczeń stanowi łazienka. Do pomieszczeń prowadzi korytarz w budynku, stanowiący część wspólną z innymi pomieszczeniami o powierzchni około 36m2.

Więcej

OFERTA INWESTYCYJNA - nieruchomość 6 501 m2 na działce 5 648 m2

nr. 001 - SPRZEDAŻ / WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Grudziądz, ul. Rybacka 14

woj. Kujawsko - Pomorskie

Działka o powierzchni 5 648 m2 zabudowana dwukondygnacyjną nieruchomością o powierzchni 6 501 m2 położona w Grudziądzu pomiędzy ul. Rybacką, a ul.Portową w obrębie Śródmieścia z pięknym widokiem na Wisłę i jej nabrzeże. Pomimo, że nieruchomość położona jest nad Wisłą, to nie leży na terenach zalewowych − na teren ten nie miały wpływu przepływy maksymalnych wód powierzchniowych przez ostatnie 100 lat.

Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie Portu rzecznego z nowo wybudowanym mostem dla spacerujących z jednej strony i w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki i jej średniowiecznej zabudowy oraz Błoni nadwiślańskich ciągnących się u stóp potężnych historycznych spichlerzy z drugiej strony. Błonia nadwiślańskie z licznymi traktami dla spacerowiczów i ścieżkami rowerowymi po rewitalizacji stały się atrakcyjnym miejscem rekreacyjnym, a w połączeniu z wyremontowanym i zagospodarowanym Portem rzecznym w skład którego wchodzi hotel, korty tenisowe i niewielki amfiteatr, teren ten znacznie zyskał na popularności i atrakcyjności.

Więcej

OFERTA INWESTYCYJNA - działka 9 380 m2

nr. 002 - SPRZEDAŻ GRUNTU POD INWESTYCJE

Grudziądz, ul. Rybacka 14

woj. Kujawsko - Pomorskie

Oferujemy do sprzedaży działkę w centrum miasta - nad rzeką Wisłą. Sąsiadujące z nieruchomością Błonia Nadwiślańskie są po rewitalizacji i są atrakcyjnym miejscem rekreacyjnym z zagospodarowanym portem rzecznym.

Działka położona jest w sąsiedztwie średniowiecznej zabudowy miasta z piękną panoramą nadwiślańską oraz w sąsiedztwie centrum handlowego Alfa. Do nieruchomości istnieje bezpośredni dojazd z mostu oraz dogodny dojazd od strony śródmieścia. Nieruchomość położona jest przy ul. Rybackiej i przy ul. Portowej.

Więcej

DZIAŁKA INWESTYCYJNA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA 300 m2

nr. 003 - SPRZEDAŻ

Grudziądz, ul. Kościelna 31

Sprzedaż: 339 000 zł

Działka zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta w granicach średniowiecznych murów miejskich, w sąsiedztwie Rynku miejskiego i w bliskiej odległości od rzeki Wisły i zabytkowych Spichlerzy.

Na działce wcześniej stała kamienica, po rozbiórce zachowana została zabytkowa piwnica.

Działka posiada wszystkie przyłącza i jest wolna od wszelkich obciążeń.

Więcej

OFERTA INWESTYCYJNA - działka przemysłowa 5370 m2 w centrum miasta!

nr. 008 - SPRZEDAŻ / WYNAJEM

Grudziądz, ul. Waryńskiego 32-36

Sprzedaż: 990 000 zł
Wynajem: 6 900 zł / m-c

W skład przedmiotu najmu / sprzedaży wchodzi działka niezabudowana położona przy ul Waryńskiego 32-36 w Grudziądzu, na terenie przemysłowym, byłych Zakładów Przemysłu Gumowego Stomil.

Lokalizacja korzystna dla funkcji przemysłowych, w bezpośrednim sąsiedztwie bocznicy kolejowej PKP, z dogodnym połączeniem z obwodnicą miasta. Do nieruchomości dochodzi utwardzona droga dojazdowa, istnieją swobodne warunki dla ruchu i rozładunku − załadunku TIR-ów. Nieruchomość leży w sąsiedztwie bramy z wyjazdem na ulicę Dworcową / Rapackiego.

Więcej