Lokal handlowo - usługowy 308 m2 w centrum miasta!

nr. 012 - WYNAJEM

Grudziądz, ul. Rybacka 14

Wynajem: 25 zł netto / m2

Lokal o powierzchni 308 m2.

Budynek zlokalizowany jest przy głównych szlakach komunikacyjnych miasta, w pobliżu ścisłego centrum, przy ul. Rybackiej. Przy obiekcie przebiega nowo wyremontowana ul. Portowa z dużą ilością miejsc parkingowych. Budynek położony nad brzegiem Wisły w sąsiedztwie centrum handlowego "ALFA".

Posiada dużą witrynę od strony ulicy Rybackiej, zaplecze sanitarne oraz zadaszony parking. Wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną oraz kanalizację. Możliwość ogrzewania lokalu. Lokal posiada przeszklone drzwi aluminiowe oraz duże przeszklone powierzchnie. Na ścianach gładź, na podłodze gres. Zainstalowane oświetlenie jarzeniowe. Wygodna dostępność do komunikacji miejskiej, miejsca parkingowe w pobliżu lokalu.

Więcej

Lokal handlowo - usługowy 116 m2 w pobliżu centrum miasta!

nr. 004 - SPRZEDAŻ

Grudziądz, ul. Chopina 31

Sprzedaż: 490 000 zł

Lokal położony jest ok. 1400 m od centrum miasta na osiedlu mieszkaniowym w sąsiedztwie kilku szkół średnich. Usytuowany jest w ciągu lokali użytkowych, w których znajdują się między innymi restauracja, sklepy, salon fryzjerski, poczta, biblioteka.

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń użytkowych o łącznej powierzchni 116 m2, które posiadają niezależne wejścia oraz własne węzły sanitarne. Jedno z pomieszczeń posiada dodatkowe wejście z tyłu budynku. W chwili obecnej postawiona jest ściana dzieląca oba pomieszczenia.

Lokal posiada drzwi aluminiowe przeszklone, okna PCV oraz gres na podłodze. Lokal ogrzewany jest przez niezależną siecią C.O. na gaz. Wyposażony jest w instalację elektryczną 220/380, instalację gazową, wodną i kanalizacyjną.

Więcej

Lokal handlowo - usługowy 100 m2 w pobliżu galerii ALFA!

nr. 009 - WYNAJEM

Grudziądz, ul. Rybacka 14

Wynajem: 2000 zł / m-c

Lokal położony w centrum Grudziądza.

Posiada dużą witrynę od strony ulicy Rybackiej, zadaszony parking oraz zaplecze sanitarne. Wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną oraz kanalizację. Możliwość ogrzewania lokalu. Lokal posiada przeszklone drzwi aluminiowe oraz duże przeszklone powierzchnie od strony parkingu wewnętrznego. Na ścianach gładź, na podłodze gres. Zainstalowane oświetlenie jarzeniowe.

Wygodna dostępność do komunikacji miejskiej. W pobliżu portu rzecznego, 9 km od A1, 5 km do krajowej 1, miejsca parkingowe od strony ul. Portowej.

Więcej